Velkoobchodní ceny

img vcMáte restauraci, bar, kavárnu, hospodu, hospůdku, stánek a nebo jinou provozovnu?
Zaregistrujte se v našem eshopu a objednávejte za velkoobchodní ceny.

REGISTROVAT

fotbalovy krygl

Zveřejněno: 20 červen 2024
Aktualizováno: 20 červen 2024

Pečlivě uvařený vrchním sládkem pivovaru Bernard Josefem Vávrou. Toto pivo spojuje lehkost, osvěžující chuť a neodolatelnou vůni, zatímco si stále udržuje příjemně výraznou hořkost. Ale pozor, Jarní speciál je k dispozici pouze v omezeném množství - uvařilo se ho pouhých 800 hektolitrů, takže dostupný bude pouze do vyprodání zásob. Na jaro! Na zdraví! Objednáte zde

Zveřejněno: 14 březen 2024
Aktualizováno: 14 březen 2024

Vyzkoušejte Komix Cider sladký jablečný cider výrazné chuti i aroma od Joker Cider.

Zveřejněno: 27 prosinec 2022
Aktualizováno: 01 březen 2024

Birell přichází s novou limitovanou edicí radlerů na bázi Birellu Světlého. Ani jedna z variant, stejně jako jiné produkty Birellu, neobsahuje žádné konzervanty a umělá barviva. Limitovaná edice svěžích letní chutí inspirována samotnými spotřebiteli.

Zveřejněno: 16 květen 2022
Aktualizováno: 21 prosinec 2023

Primátor Yuzu a Summer APA

na yuzu

Míchaný nápoj z nealkoholického piva s příchutí tropického ovoce yuzu. Naše řada ochucených nealkoholických radlerů se rozrostla o velmi oblíbenou citrusovou příchuť. Záměrně jsme vybrali exotické ovoce yuzu, které je v chuti bohaté a šťavnaté.
Yuzu je kříženec citrusu a mandarinky a v kombinaci s nealko pivem je geniálně osvěžující.

 

na summer ale

Výsledkem správné kombinace sladů z ječmene, pšenice a ovsa je světlý, nefiltrovaný, přirozeně zakalený ejl, který svou výraznou vůní citrusových plodů upoutá vaši pozornost.

 

 

Zveřejněno: 12 červenec 2021
Aktualizováno: 21 prosinec 2023
Zveřejněno: 22 listopad 2023
Aktualizováno: 22 prosinec 2023

Ve spolupráci z Žateckým pivovarem vám přinášíme speciální letní akci na 12° světlý ležák. který u nás koupíte v sudech jen za polovinu běžné ceny.

Zveřejněno: 16 srpen 2021
Aktualizováno: 21 prosinec 2023

Pivovar Svijany připravil pro letošní léto novinku - prémiový ležák Šlik, který nese jméno po jednom z prvních majitelů svijanského zámku a pivovaru Jáchyma Ondřeje Šlika.

Šlik je jedenáctistupňový plnosladový světlý ležák zlatavé barvy. Charakterizuje jej vyvážený poměr řemeslných sladů a tradičních odrůd českého chmele s důrazem na poloraný žatecký červeňák, voda z hlubin Českého ráje a řemeslný výrobní postup.

 

 

Zveřejněno: 15 červenec 2021
Aktualizováno: 21 prosinec 2023

Pivovar slaví 5 let. K tomutu 5. výročí v pivovaru připravili speciál ve znamení čísla 5: IPA 15%, do které bylo použito 5 nejoblíbenějších chmelů: Amarillo, Cascade, Citra, Mosaic, Simcoe. Chmely se dávkovali na vířivce a 2-krát za studena (proto double dry hopped (DDH) IPA). Výsledkem je světlá, svěží a voňavá IPA.


0,75l sklo ... 105,- Kč

Zveřejněno: 21 prosinec 2020
Aktualizováno: 21 prosinec 2023

Po dlouholetých zkušenostech, v práci s pivem, jsme se rozhodli přinést našim zákazníkům pivo přesně podle naší chuti. Nechali jsme si proto uvařit pivo, které jsme pojmenovali podle místa, kde už dvacet let naše firma působí  ŽIŽKOVÁK.
Pivo je vařené dle původní receptury, s použitím sladu z prvotřídního ječmene a odrůd žateckého chmele.
Žižkovák se vyznačuje vyváženou chutí, dobrou hořkostí, zlatavou barvou a kvalitním řízem.

Za kvalitu našeho piva ručíme a
věříme, že i Vám bude chutnat.

Zveřejněno: 09 říjen 2019
Aktualizováno: 21 prosinec 2023